Zapisz się na bezpłatny webinar "Jak ruszyć z miejsca?"

19.03.2023 godz. 9:00

Paulina Biernat | Rafał Nawrot Republika Szczęścia

Zapraszamy Cię na bezpłatny webinar, po to by podzielić się z Tobą naszą wiedzą o tym, jak skutecznie wprowadzić zmiany w swoim życiu.

Pokażemy Ci jak przestać myśleć i zacząć działać!

Jeśli jesteś teraz na zakręcie i wiesz, że jeśli czegoś w swoim życiu nie zmienisz, to wybuchniesz to jesteś we właściwym miejscu.

Jeśli coraz częściej czujesz pustkę i beznadzieję, bo chcesz pójść do przodu, ale nie wiesz, jak to zrobić to wiedz, że to co się teraz dzieje w Twoim życiu nie jest wynikiem tego, że świat stanął przeciwko Tobie - to znak, że potrzebujesz zobaczyć i zrozumieć co Ciebie trzyma w miejscu.

Zrozum i usuń podświadome blokady, które stoją na drodze do Twojego życia w zgodzie ze sobą

Na webinarze damy Ci narzędzia coachingowe i psychologiczne, które pomogą Ci ruszyć z miejsca. Podpowiemy Ci jak wykonać kolejne kroki, co może być Twoją próbą, a co być może znajdziesz za zakrętem.

Ponadto chcemy pokazać Ci technikę oddechową - breathwork, która w niesamowity sposób pomoże Ci zrelaksować swoje ciało i umysł, dzięki czemu w szybki sposób nauczysz się walczyć ze stresem, napięciami oraz oczyszczać ze złej energii.

Pokażemy Ci moc świadomego oddechu.


POPROWADZĄ CIĘ:

PAULINA BIERNAT - Mentorka kobiet i promotorka świadomego stylu, psycholog i coach. Trener rozwoju osobistego i mówca motywacyjny. Współprowadzi “Wyższe Ja” wraz z Jakubem Bączkiem. Pokazuje i uczy w jaki sposób postawić na siebie i zacząć żyć w autentyczności i w szczęściu, harmonii i prawdzie. Daje ludziom odwagę, wiedzę i wiarę w nieograniczoną moc możliwości oraz potencjał który mamy w sobie.

RAFAŁ NAWROT - Nauczyciel medytacji i świadomego oddychania. Założyciel i pomysłodawca Republiki Szczęścia, która z małego projektu rozrosła się do wielkiej społeczności. Inspiruje ludzi do odnalezienia swojej prawdy.Na swoim przykładzie pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Odpuść, zaufaj i nie oczekuj. Nie kalkuluj – działaj w przepływie, żyj z poziomu miłości i prawdy, a Wszechświat da Ci więcej, niż możesz sobie wyobrazić.